Menü
Sepet

Hakkımızda

2010 yılında Şanlıurfa'da kurulan E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ bugüne kadar bir çok projeye imza atmış sayısız çalışmalarda çözüm ortağı olarak bulunmuştur. İzmir, Sakarya ve İstanbul'da ofisleri bulunmaktadır mevcut ofislerde Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Gelişimini yoğun bir şekilde sürdüren ve aktif pazarda söz sahibi olan E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ bünyesinde 2 Yazılım Uzmanı, 2 Grafik Tasarım Uzmanı, 1 Seo Uzmanı, 1 Sosyal Medya Uzmanı ve 1'de Siber Güvenlik Uzmanı bulundurmaktadır. Tüm ekibin kendi alanında donanımlı olması sebebi ile E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesinden kaçınmamaktadır. 2017 yılından itibaren Basın Medya Kuruluşlarına Seo, Yazılım ve Siber Güvenlik hizmeti vermeye başlamıştır. Yurtiçinde ve Yurtdışında bir çok şirkete hizmet vermeye devam etmektedir.


NEDEN ECLOUD? 
700'ün üzerinde web site kurma tecrübesi olan bir firmayız. Kendi alanında en iyi olan firmalar ile çalışmakta ve kurulum dahil tek paket, tek fiyat felsefesi ile ilerlemekteyiz. Ek olarak en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Daha iyisi yok!


VİZYON 
2017'den günümüze.. Web site alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek bunları müşterilerimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyor ve bununla gurur duyuyoruz.


MİSYON 
Kurumsal firma, güvenilir hizmet! Yapılan her işte 1. önceliğimiz fayda sağlamaktır. Web siteleriniz sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önemli. Satın alınan ürünü eksiksiz ve hatasız olarak hazırlamayı ve teslim etmeyi görev biliriz.